Taxi Trenčín - taxislužba
Objednajte si taxík 032/290 22 83

Taxi v Trenčíne | Max LIFE s.r.o.

taxislužba, preprava zásielok Trenčiansky kraj

Taxislužba, ktorá bezpečne a spoľahlivo dopraví vás alebo zásielku na určené miesto za primerané ceny.

Vitajte na stránkach spoločnosti Max LIFE, ktorá prevádzkuje osobnú prepravu so sídlom v Trenčíne. Okrem služby taxi je tiež možné využiť kuriérske služby či čoraz viac populárnu službu "drink taxi".

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním osobnej prepravyviac ako 10 rokov. Za toto obdobie sme významne rozšírili oblasť poskytovaných služieb a ich kvalitu.

Ponuka taxislužby

Prvoradým cieľom pre nás vždy bola a stále je maximálna spokojnosť našich zákazníkov, komfort a samozrejme bezpečnosť pri jazde. Týmto atribútom sme prispôsobili i vozový park, v ktorom je dnes taký počet vozidiel, aby sme vedeli vyhovieť najširšiemu okruhu zákazníkov.

• osobná preprava
• preprava a doprava zásielok
• osobná preprava vrátane odvozu vášho osobného automobilu - DRINK TAXI
• odvoz na letiská

Náš spoľahlivý dispečing vám zabezpečí vozidlo presne podľa vašich potrieb a požiadaviek a pošle ho na uvedenú adresu a určený čas. Neváhajte a objednajte si taxi Trenčín - Max LIFE - sme presvedčení, že budete spokojní a naše služby využijete opätovne tak ako mnohí, dnes už pravidelní a verní zákazníci.

Vaša spoľahlivá taxislužba

Ponúkame školených a kvalifikovaných vodičov, ktorí vás bezpečne dopravia na určené miesto v klimatizovaných a udržiavaných vozidlách - ako z technického hľadiska, tak zo strany interiérov a ich údržby.